بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

در صورت بازاریابی مناسب در این شبکه‌ها، می‌توانید حجم زیادی از مخاطبان را جذب کرده و به کسب‌وکار خود رونق ببخشید. با توجه به فعالیت بخش زیادی از جامعه در پلتفرم‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، توئیتر و … حضور و بازاریابی در شبکه های اجتماعی، تقریباً برای هر کسب‌وکاری مفید واقع خواهد شد
  • برندهای معروف
  • محصولات مربوط به ورزش، سلامت و زیبایی
  • محصولات مربوط به کودکان
  • کالاهای لوکس
  • فروشگاه‌های بزرگ آنلاین
  • و کسانی که قصد سرمایه‌گذاری زیادی در تبلیغات دارند.

ابزارهای سنجش

کلی ابزار داریم برای سنجش وضعیت علاقه‌مندی به شبکه‌های اجتماعی . با این ابزار میشه دقیقا فهمید همراهان ما در مورد ما چه فکر می‌کنند.شبکه‌های اجتماعی را دست کم نگیرید! همه چیز امروزه اونجاست!
56%

پایش برند

این که برند شما چه اوضاعی در جهان سوشیال مدیا داره و این که ملت حاضر در صحنه در باره شما چطور فکر می‌کنند

68%

پایش لحظه‌ای حضور

در هر لحظه میشه وضعیت حضور افراد در شبکه‌اجتماعی را سنجید. عین حضور در کنار خودمان و میتونیم با این روش سلایق اونها را پیدا کنیم .

90%

سنجش علاقه‌مندی

اصلا باید دید در یک شبکه اجتماعی افراد به کدام بخش از برند شما علاقه دارند. اینها چیزهایی است که میتواند به شما در توسعه کسب و کارتان کمک کند.

19%

پروفایل اختصاصی

اولین چیزی که ملت در شبکه اجتماعی شما با آن روبرو میشوند ، پروفایل شماست . شما باید در چند خط بهترین معرفی از خودتان و برند خودتان داشته باشید.

شبکه اجتماعی یک رسانه است

بازاریابی محتوا
برای تولید محتوای صحیح نیاز به دانشی با ترکیب روزنامه‌نگاری و تبلیغات است که ما از پس آن برمیاییم . تولید محتوای تخصصی برای هر کس کاملا متفاوت باید باشد . این یک روش و استایل ویژه میخواهد.
رتبه عالی
شما باید در شبکه اجتماعی خودتان در کنار رقبا اول باشید . باید بتوانید قدرت خودتان را نشان دهید . رسیدن به این نقطه نیاز به گذر از مسیرهای سخت و پیچیده‌ای دارد که ما آن را برای شما هموار میکنیم .

شبکه اجتماعی شما چیه؟

ما اینجا براتون نسخه‌ای رایگان میپیچیم! یک نسخه ارزشمند حاوی وضعیت در حال حاضر شبکه اجتماعی‌تان و چگونگی رویارویی با چالش‌های موجود در آن . پس کافیست فرم کناری را پر کنید و برای ما بفرستید.

اطلاعات شخصی شما به صورت امن نگهداری خواهد شد و ما اطمینان میدهیم که مشخصات و پرسش‌های شما به صورت امانت در همین سیستم حفظ خواهد شد.