بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بهینه سازی موتور جستجو؟ یعنی چی ؟
هی سئو سئو میکنیم اصلا فهمیدین ما چی میگیم؟ واقعا متوجه نشدین؟ خلاصه کلام به زبان آدمیزاد:بهینه‌سازی موتور جستجو ؛ (به انگلیسی: Search Engine Optimization)، به‌اختصار سئو (به انگلیسی: SEO)، یک‌روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب‌سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولاً وب‌سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.

کارهایی که ما برای بهینه سازی می‌کنیم شامل:

Off PAGE SEO
چیزهایی که شما برای افزایش سئو در سایت های دیگران از سایت خودتان تبلیغ میکنید تا دیگران بینند مانند شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها، ویدئوها و مقالات.
ON-PAGE SEO
چیزهایی که داخل خود سایت می‌نویسید مانند تیترها ، کلمات کلیدی، متاتگ ها و متن محتوا که باعث میشه موتور جستجو سراغ سایت شما بیاد.
LINK BUILDING
ساخت لینک‌های داخلی و خارجی برای وب سایت که باعث میشه مطالب داخلی سایت به هم متصل شوند و حتا به خارج از سایت هدایت شوند.

پایش وب‌سایت

ما به طور مرتب وب سایت شما را از لحاظ حضور کاربران چک می‌کنیم و نمیزاریم چیزی از دستمون در بره ! این شما نیستید که فقط ضرر میکنید و ما هم مثل شما ضرر میکنیم ، چون شما را از دست میدیم.
محمد بختیاری
ما در سیستم دولتی خیلی دنبال بهینه‌سازی سایت نبودیم و فقط به بهینه سازی انرژی فکر میکردیم . اما وقتی دوستان برای وب سایت شرکت یک سئو درست تعریف کردند ، نتیجی که گرفتیم شگفت آور بود.
محمد بختیاری
روابط عمومی شرکت نفت
مریم صفاری
ما سایت گالری خودمون را بدون بهینه سازی راه اندازی کرده بودیم . اما هرچی در گوگل سرچ میکردیم خبری از ما نبود تا این که آقای ارسونی به داد ما رسید و ظرف چند روز ما صفحه اول گوگل بودیم .
مریم صفاری
مدیرگالری

راحت باشید ، با ما باشید!

این فرم بغل را میبینید؟ اصله ما و شما همین اندازه است . یه کوچولو ماوس یا انگشت مبارک خودتون را این طرف ببرید و هرچیزی که میخواهید به ما بگید. بدو بیراه هم میپذیریم!