سئوی محلی

سئو محلی یعنی چی؟

سئو محلی یا لوکال سئو مجموعه ای از فاکتورها و دستورالعمل های سئو می باشد که به منظور دریافت رتبه برای یک منطقه جغرافیایی خاص مورد استفاده قرار می گیرند  . بهینه سازی محلی وب سایت این امکان را به بازدیدکنندگان محلی نیز می دهد تا سرچ هایی که در محیط گوگل انجام می دهد نزدیک ترین فروشگاه اینترنتی را پیدا کند و محصول خود را در کمترین زمان و مسافت ممکن خریداری کند

چطور سئوی محلی برای خودم بسازم؟

سئو محلی با گوگل مپ آغاز می شود. قبل از هرچیز باید آدرس شرکت و سازمان خود را که برای آن سایت زده اید، در نقشه گوگل ثبت کنید. این اولین قدم برای معرفی آدرس پستی تان به گوگل خواهد بود. نامی که در گوگل مپ ثبت می کنید باید ترجیحا شامل کلمه کلیدی مورد نظر در سئو سایت باشد. بعد از آن چند روز طول می کشد تا کاربران پس از جستتجوی نام شرکت شماف آدرس و دیگر مشخصات شرکتتان را سمت راست آدرس سایت در نتایجج جستجو ببینید. کاربراننی که از خرید و همکاری با شما رضاایت داشته اند می توانند با استفاده از امکانی که گوگل مپ در اختیار آن ها می گذارد، به سایت شما امتیاز بدهند و نظر خود ر ثبت کنند. این نظر ها و امتیازات در دید گوگل می باشد و هرجه بهتر باشد امتیاز شما بالاتر می رود.

چه چیزایی در سئو محلی مهمه؟

موارد مهمی که باید در یک وب سایت رعایت بشه تا بتونید سئوی محلی خوبی کسب کنید اینجا دیده میشه و درجه اهمیت‌شون را هم میبینید.

سئو محلی با گوگل مپ 90%
نوشتن آدرس در سئو سایت 86%
گوگل بیزنس در سئو محلی 78%
سئو محلی با الگوریتم کبوتر 75%

گواهی کسانی که سئو محلی داشتند

ما قرارمان این بود محصولاتمان را فقط در سه شهرستان توزیع کنیم ، سئوی محلی که گروه هفتان برای ما طراحی کرد باعث شد بتونیم به شدت در این بخش موفق ظاهر شویم.
 جم جامه
جم جامه
فروشگاه اینترنتی
ما برای شرکتهای مختلف نیرو جمع آوری میکنیم . گاهی لازم بود نیروها فقط از یک شهر بخصوص باشند . با سئو محلی ما به این امر مهم دست یافتیم.
توانا
توانا
وب سایت شغل یابی
یک وب سایت ساده داشتیم که با سئوی محلی که هفتان برای ما طراحی کرد تونستیم خیلی سریع در نتایج شهرهای شمالی رتبه به دست بیاریم.
کمپانی برگر
کمپانی برگر
رستوران

دیگه چی؟

روش‌های حرفه‌ای برای معرفی شما

انقدر روش برای معرفی محلی شما هست که باورتون نمیشه خیلی ارزون میتونید کسب و کار و برند خودتون را معرفی کنید. ما برای شما اینجاییم تا:
هدف یابی
ما اینجاییم تا مشتری هدف محلی شما را پیدا کنیم و در شهر خودتون بتونید اولین نفری باشید که در جستجوها نشون داده میشه . این هدف مهمی است!
رشد کسب و کار
شما هر چقدر هم در کارتان موفق باشید باز هم نیاز به معرفی بیشتر دارید . این را جدی بگیرید . گاهی نیاز نیست پولهای بخود خرج تبلیغات گران قیمت کنید.

در مورد کسب و کار و خودتان به ما بگویید

ما به صورت رایگان وضعیت سئوی محلی شما را تحلیلی میکنیم و در اختیارتون قرار میدیم.

عنوان اصلی

متن بیشتر در اینجا